Teknoloji

Ücretsiz FIFA Oyunu Türkiye’de Yayında!

Ücretsiz FIFA Oyunu Türkiye’de Yayında

Electronic Arts tarafından geliştirilen  ücretsiz futbol bilgisayar  EA Sports FIFA Online 4, Türk oyuncularla buluştu.

Yayıncı firması 101XP olan oyun tamamen Türkçe olarak yayınlandı. Türkiye Süper Ligi’nin FIFA Online 4’ün maç anlatımlarında Murat Kosova Nebil Evren yer aldı.

FIFA Online 4 tamamen Türkçe olarak oyuncularla buluştu. Arayüzü ve seslendirmesiyle Türkçe olarak oynanabilecek. FIFA Online 4’ün yayıncı imzasında birçok başarılı oyunun yayıncı firması olan 101XP yer alıyor.

oyun modları ve karşılaşma türleri ile oyuncuların karşısına çıkan FIFA Online 4, tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. UEFA Şampiyonlar Ligi ile 30+ ligden 600’den fazla takımın yer aldığı FIFA Online 4, 101XP’nin  resmi web sitesi üzerinden indirilebiliyor.

Türkiye Süper Ligi, Türkçe Seslendirme ve Dil Desteği

Oyunda geçmişten ve günümüzden 17.000 futbol yıldızı arada yer alıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, ve tüm Türkiye Süper Ligi takımları FIFA Online 4’te. Hem Türk hem global oyuncular için sunuluyor.

Arayüzü ve seslendirmeleri tamamen Türkçe.   FIFA Online 4’ün seslendirme sürecinin sahne arkası videosunda konuşan Murat Kosova, “Amacımız, özel ve özgün futbol atmosferini evinize getirmekti, umarım başarmışızdır.” yorumunu yaparken Nebil Evren, “Ben seslendirirken çok eğlendim, eminim sizler oynarken çok eğleneceksiniz” yorumlarını ekledi.

Yorum Yap