Reklam

Reklam

Yayın hayatına başladığı 2012 yılından bu yana Röportaj, Müzik, Eğlence, Gece Hayatı, Kadın & Moda, Restoran, Tv & Sinema, Reyting, Etkinlik gibi konularında güncel, açıklayıcı ve bilgilendirici haberler sunan Bidolumagazin.com, her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen istatistikleri ve sık güncellenen içerikleriyle alanında prestijli bir Magazin Haber Sitesi olma yolunda ilerlemektedir.

Açıldığı günden bu yana 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen Bidolumagazin.com3 milyondan fazla sayfa gösterimi almıştır.

Bidolumagazin.com, kullanıcı odaklı içeriğiyle Google aramalarında kendine üst sıralarda yer bulan, Sosyal Medya’da tanınırlığı olan güçlü bir platformdur ve Haber sitedir. Aynı zamanda reklamverenler için de marka değerini destekleyen prestijli bir Magazin sitesidir.

Eğer siz de Bidolumagazin.com ile büyümek istiyorsanız: Reklam ve Sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için İletişim sayfasında mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünü, hizmeti yada markayı Bidolumagazin.com ile kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya tarafımca oluşturulan advertorial içeriğiniz anlaşılan süre boyunca bloğumuzda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşılarak içeriğin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.

Banner Gösterimi

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşan Bidolumagazin.com’a reklam vererek kullanıcıların markanızdan, kampanyalarınızdan ve servislerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Sosyetealemi.com’da şu an için gösterimini yapabileceğiniz banner boyutları aşağıdaki gibidir.

  • 728*90 px Leaderboard Reklam Alanı
  • 300*250 px Sidebar Square Reklam Alanı
  • 300*600 px Sidebar Half Page Reklam Alanı

Davet Edebilirsiniz

Bidolumagazin.com’u düzenlemiş olduğunuz etkinliklerinize ve sosyal sorumluluk projelerinize davet ederek ziyaretçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

Eğer siz de Bidolumagazin.com ile büyümek istiyorsanız: reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için İletişim sayfamızdan mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bidolumagazin.com : E-Mail: bidolumagazin@gmail.com