Müzik

Simge ‘Sevmek Yüzünden’ ile Sessizliğini Bozdu!

simge sevmek yuzunden ile sessizligini bozdu

Pop müziğin başarı grafiğini her şarkısında yükselten Simge, derin sessizliğini bozdu. Son hit ‘Sevmek Yüzünden’ adlı şarkısını severlerin beğenisine .

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adından söz ettiren son yılların yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge, başarılı yükselişini sürdürüyor. Sözü kariyerinde hep dirsek temasında olduğu ’ya, müziği Simge, Ersay Üner ve Ozan Bayraşa ‘ya düzenlemesi Genco Arı‘ya ait olan yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Simge, ‘Sevmek Yüzünden’ adını verdiği yeni şarkısıyla iddiasını koyuyor.

Son yıllarda yaptığı şarkılarla milyonların kalbini fetheden ve müzik eleştirmenlerine göre “Şampiyonlar Ligi”e adını yazdıran Simge, “Mış Mış’, ‘Üzülmedin Mi?, ‘Prens & Prenses , ‘Yankı’, ‘Ben Bazen’, ‘Öpücem’, ‘Aşkın Olayım’, ‘Ne Zamandır?” gibi arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarından sonra yeni şarkısı ‘Sevmek Yüzünden’ ile yine gündem yaratacak.

“Sevmek Yüzünden” ile efsane müzisyenleri yeniden araya getirdiği şarkısı ile yine dinlenme rekorları kırmaya hazırlanan Simge, bu yazın hitini yarattıkları şarkısının imaj fotoğraflarını ve klibinin yönetmenliğini Seçkin Süngüç yaptı. “Sevmek Yüzünden” adlı şarkısı ile Simge kulaklara olduğu kadar klibinde gözlere hitap edecek.

Yorum Yap