Magazin

Ünlüler Palandöken Partilerine İsyan Etti!

Ünlüler Uludağ Partilerine İsyan Etti

Korona virüs sebebi ile mekanların kapalı olmasına karşı Palandöken görüntüleri ünlüleri kızdırdı.

Sevilen şarkıcı Deha Bilimlier’ın Instagram hesabında paylaştığı görüntüler ses getirdi. Bilimlier “An itibarı ile Palandöken !!!! Bu virüs nasıl bitecek sayılar nasıl düşecek!!! Her yeri kapatıp Uludağ’ı açtınız bu nasıl adalet, esnaf bitti 40.000 işletme kapandı, müzisyenler enstrümanlarını sattı, insanlar sona geldi… YAZIKLAR OLSUN!!!!” notu ile paylaşım yaptı.

Ardından paylaşım İzzet Çapa’dan geldi. Çapa “Hani hemen yandaki postta; ‘mesela Bursa’ oturup iskender kebap yemek yasak, Uludağ’da partilemek serbest’ demiştim ya… İşte bu gördüğünüz videoyu da sanatçı arkadaşım Deha Bilimlier paylaşmış ‘an itibarıyla Palandöken notuyla… Hani biz aylardır mekanlarımızı açamıyoruz, bütün yasaklara uyuyoruz ya… İşte diyorum ki bunları görünce, daha fazlasını lütfen söylettirmeyin bana… Çünkü artık yemin ediyorum çok ağır konuşacağım… Yazıklar olsun…” dedi.

Yeşim Salkım ise ilgili paylaşımında şöyle dedi. “Oy oy ne de eğleniyorlar. Ben 6 aydır anneme sarılamadım 6 ay. Yettiniz. Salkım, Bakanı’nı da etiketlediği paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı.

deha bilimlier instagram

izzet çapa instagram

Haber: Nihal Yeşiltaç Oran

Yorum Yap