Müzik

Sezen Aksu’dan Sürpriz “Kendimce”

Sezen Aksu'dan Sürpriz "Kendimce"

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, youtube’da yayınlanan Demo 2 albümünün yeni şarkısı Kendimce ile hayranlarına yeni bir sürpriz yaptı.

Sanatçı, kısa mesajında da Mustafa Ceceli’nin ilk albümünde söylediği şarkının kendisinin en sevdiği şarkılardan birisi olduğunu belirtti.

Sezen Aksu şöyle dedi:

Selamlar,

Bir süre ara verdikten sonra, “Demo 2” albümü şarkılarına devam ediyoruz. Şarkımızın adı: Kendimce. Mustafa Ceceli’nin ilk albümünde söylediği, çok öne çıkmamış ama benim sevdiklerimden biri bu. Yayınladığımız, şarkının ilk hali. Sözleri de farklı Ceceli’nin söylediğinden… Belli ki -her zamanki gibi- kurcalamışım son şeklini alana kadar. Artık siz hangisini severseniz… Fazla da bir şey yok anlatılacak, diyeceğimi demişim zaten. Daha fazlası “İzahlı Matematik, Nimet Çalapala” olur artık. Anlatacak bir sürü komik hikayem var aslında. Lâkin, mâlum tatsız zamanlardayız. “Bir ooof çeksem karşıki dağlar yıkılır” türküsü misâli… Bu defalık bu kadar olsun, illâ ki telâfi ederiz.  Yine de enseyi karartmayalım der, gözlerinizden öperim.

Sezen

Yorum Yap