Sinema

Pilav Üstü Aşk Filminin Çekimleri Başladı!

Pilav Üstü Aşk Filminin Çekimleri Başladı

Covid-9’a karşı alınan önlemlerle Pilav Üstü Aşk filminin çekimleri başladı!

Filmin yönetmeni Bülent Terzioğlu. Başrolleri Hande Katipoğlu, Ferit Aktuğ, Ayhan Taş, Yıldız Asyalı, Tayfun Sav, Levent Sülün Ebrar Demirbilek paylaşıyor.

Kamuran Süner’in senaristliğini, Bülent Terzioğlu’nun ise yönetmenliğini üstlendiği CineMutfak projesi olan “Pilavüstü Aşk” filminin çekimlerine Antalya’da başlandı. Oyuncu kadrosu hikayesiyle seyircisine eğlendiren bir hikâye sunacak filmin çekimleri, COVID-19’a karşı alınan sıkı tedbirlerle gerçekleşiyor. Film, ünlü bir restoran zincirinin tek varisi olan Elvan Kaşıkçızade pilavıyla İstanbul tayfası ve taksiciler arasında meşhur olan seyyar pilavcı Rıdvan Merinos’un aynı ortak amaç için yollarının kesişmesi sonucu başlarından geçen olayları anlatıyor.

Sinema, Dizi Tiyatronun Başarılı İsimleri Başrollerde

Yapımcılığını CineMutfak’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda 2005 yılında başladığı kariyerine birçok dizi sinema filmi ekleyen Hande Katipoğlu, yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplayan “Kavak Yelleri” dizisi ile geniş kitleler tarafından tanınan ve “Eltilerin Savaşı” filmindeki “Selim” rolü ile beğeni toplayan Ferit Aktuğ, seyircinin beğeniyle izlediği birçok komedi filminde de rol alan tiyatro sanatçısı Ayhan Taş, “Hayat Bilgisi” dizisindeki Rüya karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Yıldız Asyalı, “Poyraz Karayel”, “Kurtlar Vadisi”, “Kavak Yelleri” ve “Hanımın Çitliği”  sevilen dizilerde rol almış başarılı tiyatro oyuncusu Tayfun Sav, 1995 yılında başladığı oyunculuk kariyerine birçok dizi, sinema reklam filmi sığdıran Levent Sülün ve 2019-2020 Pantene Altın Kelebek Ödüller’inde “ Çocuk Oyuncu” kategorisinde ödül alan Ebrar Demirbilek gibi sevilen pek çok isim bulunuyor.

Yorum Yap