Gündem

Müge Anlı Gözyaşlarını Tutamadı!

Müge Anlı Gözyaşlarını Tutamadı

Kars’ta yaşanan korkunç cinayet itirafı sonrası .

Kars’ta kaybolan Figen Karadağ ve oğlu Mert Karadağ’ı arayan Müge Anlı ana oğlun cinayete kurban gitmesi sonrası gözyaşlarına boğuldu.

İstanbul’dan Kars’a ev almak için giden ve 8 gündür kayıp olan anne Figen Karadağ ve oğlu Mert Karadağ’ın katilinden cinayet itirafı geldi. Çifte cinayet itirafının ardından anne oğlun cesedi su kuyusundan çıkarıldı. Yakın zamanda babasını kaybettiğini söyleyen gözü yaşlı Şeyda Karadağ, Atv canlı yayınına bağlandı. ‘Tek başına kaldım’ diyen Şeyda Karadağ’ın sözleri Müge Anlı’nın gözlerinin dolmasına sebep oldu.

Ev Almak İçin Kars’a Gitmişlerdi!

Ev almak için memleketi Kars’a giden Figen Karadağ (45) 3 ay önce hayat arkadaşını kaybetmişti. İstanbul Çekmeköy’de yaşayan 4 kişilik aileden kızı ve oğluyla kalan Figen Karadağ, memleketine giderek orada ev almak istedi. 24 yaşındaki oğlu Mert Karadağ’ı da alarak yeni bir hayat kurmak için Kars’a giden anne oğuldan acı haber geldi.

Figen Karadağ oğluyla gittiği Kars’ta bulunduğu süre zarfınca bir inşaat firmasında çalışan işçilere yemek yaparak geçim sağlıyor ve almak için bir ev arıyordu. Orada tanıştığı kendisinden yaşça küçük olan Mesut ise Figen Karadağ’a yardımcı olabileceğini söyledi.

Bir süre sonra tanıştığı Mesut, bir ev bulduğunu 140 bin TL olduğunu ama acil satıldığı için 100 bin TL verebileceğini söyleyerek Figen Karadağ’ın bankasında bulunan 82 bin TL’lik birikmişini almasını söyledi. İstanbul’da olan kızı Şeyda’yla da irtibatını kesmeyen ve durumlardan onu da bilgilendiren Figen Karadağ ile kızı, en son 9 Temmuz’da görüntülü konuştu. Ev bulduğunu ve Mesut’un yardımcı olduğunu söyledi.

Fakat Şeyda, 10 Temmuz’dan sonra ne annesine ne de erkek kardeşine ulaşamıyordu. Bu yüzden onları bulmak için Kars’a bile gitti. Günler hızla geçerken ailesinden bir iz bulamayan Şeyda, 17 Temmuz’da Müge Anlı’nın programına başvurdu. Annesinin ve kardeşinin hayatından endişe ettiğini söyledi. Annesinin bahsettiği Mesut isimli kişiden şüphe duyduğunu, 140 Bin TL’lik evi 100 Bin TL’ye kimsenin veremeyeceğini söyledi.

Ve hafta sonu Kars’tan acı haber geldi.Anne oğulun cansız bedenleri bir su kuyusunda bulundu.Tüm bu gelişmeler üzerine Müge Anlı canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.

Yorum Yap