Müzik

Hadise’den 1 Milyarlık Rekor!

Hadise'den 1 Milyarlık Rekor
Hadise, bugüne kadar  youtube’da yayımladığı video kliplerinin toplam görüntülenmesinin 1 milyarı geçtiğini, kendi sosyal medya hesaplarında özel olarak hazırladığı bir görsel paylaştı.
Dünya yıldızları ile aynı kulvarda boy gösteren, ilk Türkçe video Deli Oğlan’dan beri sayısız büyük başarılara imzasını Hadise, Türkiye’de kolay kolay elde edilemeyecek bir izlenme rakamının oldu.

Kariyeri boyunca yayımladığı şarkılarla müzik listelerinin zirvesinde yer almayı başaran Hadise, Prenses ( 252 milyon). Sıfır Tolerans (134 milyon). Farkımız Var (123 milyon). (101 milyon) Yaz Günü (87 milyon). Nerdesin Aşkım (78 milyon). Küçük Bir Yol ( 62 milyon). Bu Aralar (33 milyon). Aşk Dediğin (25 milyon). Geliyorum Yanına (25 milyon) Aşk Kaç Beden Giyer (19 milyon). Mesajımı Almıştır O (18 milyon). Visal (17 milyon). Deli Oğlan(14 milyon) video klipleri ile bu büyük başarıyı elde .


1 Milyar barajını geçmesine yardımcı olan sevenlerine sosyal medya hesaplarında teşekkür eden Hadise, yayımladığı EP’nin çıkış video şarkısı  “Olsun” ile yine durmak bilmeden üretmeye paylaşmaya devam ediyor.

Yorum Yap