Sosyal Medya

Çağlar Ökten Seda Sayan Düeti Konuşuluyor!

Çağlar Ökten Seda Sayan Düeti Konuşuluyor

Geçen yıl evlendiklerinden beri örnek çift olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan evlerinde değil stüdyoda da geldi. Çağlar Ökten yeni şarkısı ‘Manidar’da eşi Seda Sayan ile yaptı…

Geçen yıl Seda Sayan ile evlenen Çağlar Ökten, verdiği konserlerle hatırı sayılır bir kitlesi yaratmıştı. Bu dönem stüdyo çalışmalarına ağırlık veren müzisyen sürpriz yaparak eşi Seda Sayan ile “Manidar” adlı şarkıyı seslendirdi.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız iyi ismi Seda Sayan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan eşi Çağlar Ökten, müziğe bu şarkıyla yeni bir soluk getirecek. dünyasının örnek çifti olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan aşklarını işlerine taşımış oldu.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in büyük ilgi görecek düeti “Manidar” geçmişte yaşanan bir ilişkiye duyulan özlemi ve yası konu alıyor. Buram buram romantizm kokan şarkının sözü ve müziği Doğanay Karadeniz’e aranjesi Mustafa Ceceli’ye ait. Prodüktör ise zamanlarda ses getiren ve milyonlarca dinlemeye ulaşan birçok şarkıda da imzası bulunan Tolga Aykut.

Mahzen Media etiketiyle yayınlanacak olan “Manidar”ın Mahzen Fabrick YouTube kanalında paylaşılan klibini Ecem Gündoğdu yönetti.

Yorum Yap