Sosyal Medya

‘Bir Şansım Olsa’ Reyting Başarısıyla Dikkat Çekiyor!

'Bir Şansım Olsa' Reyting Başarısıyla Dikkat Çekiyor

Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Şansım Olsa’ içeriği kadar, reytingleriyle de dikkat çekiyor. Yeni yayın döneminde de ekranda olacak olan programın reyting başarısı dikkatlerden kaçmıyor, yapım yayın gününde kendi saatinde birinciliği yakalıyor.

ekranlarında yayınlanan ‘Bir Şansım Olsa’ içeriği kadar, reytingleriyle de dikkat çekiyor. Yeni yayın döneminde de ekranda olacak olan programın reyting başarısı dikkatlerden kaçmıyor. Yapım yayın gününde kendi saatinde birinciliği yakalıyor.

Programın sunucu koltuğunda, yer aldığı dizi filmlerle adından söz ettiren Ahu Sungur oturuyor. Hafta sonu, cumartesi pazar günleri ekrana gelen ‘Bir Şansım Olsa’ hafta sonu programlarının  gözbebeği konumunda.  Mini bir dizi serisi ama, gerçek hikayeleriyle izleyiciyi ekrana bağlıyor. 

“Bir Şansım Olsa” gerçek yaşamdan etkileyici hikâyeleri seyirciyle buluşturan, ikinci şans isteyenlere kapılarını açan program. Kendi saatinin birincisi olma gururunu yaşarken, yapımın mini dizi serisi ilerlemesi izleyicinin dikkatini çekiyor. 

Yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği, Ahu Sungur’un sunumuyla “Bir Şansım Olsa” Cumartesi-Pazar saat 13.00’te ’de!

Yorum Yap