Magazin

Bergüzar Korel’in Yorumları Takipçiye Kapalı!

Bergüzar Korel'in Yorumları Takipçiye Kapalı

Sevilen oyuncu Bergüzar Korel’in yorumları bir süredir takipçiye kapalı! Korel bunun sebebini açıkladı.

2.oğlu Han’a hamileyken  gelen bir mesaj üzerine Instagram hesabını yorumlara, özel mesajlara kapattığını .

“VAHŞİ BİR ŞEKİLDE BANA DOKUNMASINI İSTEMİYORUM”

Bergüzar Korel durumu şöyle açıkladı!

“Eminim bir çok yorumlarım ve DM’lerim kapalı konusunda sitemkar eleştirilerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de onu kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum.

Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp yapmayı bıraktım.

“GEBERMENİZ İÇİN HER GÜN DUA EDİYORUM”

Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra… ‘Pi..n ve senin gebermen her gün dua ediyorum.’

‘Aman bırak, hasta onlar’ deyip, kestirip atmayın artık! Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum.

Belki çelişkili yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık. Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın, sessiz kalmayın!”

Yorum Yap