Magazin

Zirvenin Sahipleri Belli Oldu!

Zirvenin Sahipleri Belli Oldu

Yayınlanan dizilerin oyuncuları sosyal medyada milyonlarca kişiye hitap ediyor. Bu anlamda yapılan araştırmada zirvenin sahipleri belli !

Demet Özdemir tüm rakiplerini geride bırakarak zirvedeki yerini . Son yıllarda artan sosyal medya kullanımı sayesinde ünlü oyuncular milyonlarca takipçi sayısına ulaştı. Oynadıkları diziler harici sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla da gündeme gelen oyuncular rekabet içerisine girdi.

Milyonlarca kişiye hitap oyuncular sosyal medya üzerinden gelir elde etmeye başladı.

Doğduğun Ev Kaderindir başrol oyuncusu Demet Özdemir’in Instagram hesabında 12,4 milyon. Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı ’in 19,3 milyon. Çukur dizisinin sevilen ismi Ece Yaşar’ın 742 bin. Alev Alev dizisiyle büyük çıkış yakalayan Hazar Ergüçlü’nün 2,7 milyon takipçisi bulunuyor.

Digilup tarafından yapılan araştırmaya göre geçtiğimiz hafta sosyal medyada en çok konuşulan isim Demet Özdemir oldu. Geçtiğimiz hafta ise Hande Erçel birinci, Demet Özdemir ikinci olmuştu.

Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisinin başarılı oyuncusu Hazer Ergüçlü Demet Özdemir’in ardından en çok konuşulan kadın oyuncu oldu. ‘Ergüçlü, Hande Erçel, Ece Yaşar, Biran Damla Yılmaz ve Tuba Büyüküstünü geride bıraktı.

en iyiler

Yorum Yap