Astroloji

Astrolog Şenay Devi Oğlak Burcunda Gerçekleşen Halkalı Güneş Tutulmasını Yorumladı

26 Aralık 2019 TS ile 08:13 Oğlak Burcunda Halkalı Tutulması Gerçekleşti.İşte bu tutulmanın burçlara etkileri!

Güneş yükselen yada Ay burcu KOÇ olanlar: 26 Aralık 2019 saati ile 08:13 te Oğlak burcunda (Güneş Tutulması): Tüm tutulmalar, değişikliklerin belirtileridir, ancak tutulmalar her bireyin kaderine uygun olarak değişir. Güneş tutulması sırasında, ay dünya ile güneş arasında geçer ve güneş ışığı geçici olarak engeller. Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için, tutulmanın etkisi fazla göze çarpıcı olmaz iken, diğerleri için, yeni başlangıçlar, radikal, beklenmedik haberler ve türlü sürprizleri belirten oldukça yoğun etkileri olabilir.

Güneş yükselen yada Ay burcu BOĞA olanlar: 26 Aralık 2019 Türkiye saati ile 08:13 te Oğlak burcunda (Güneş Tutulması) gerçekleşecek. Boğa burçları , özellikle aşk ve ortaklık ilişkilerinde faydalı olacak birçok deneyimler yaşayacaklar. Bolca yaratıcılık sevdikleri ve sevildikleri kişilerle ilişkilerde olacakları sevginin aşkın büyüyüp kalıcı olacağı özel enerjiler ile karşı karşıyalar Sevdikleri ve önemsedikleri kişilere karşı yaratıcı ve açık olma eğilimindeler. Şimdi sizin için aydınlığın içinde yer alma zamanı.

Güneş yükselen yada Ay burcu İKİZLER olanlar: 26 Aralık 2019 Türkiye saati ile 08:13 te Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile finansal sorunları çözüme kavuşturabilir psikolojik ve bedensel sağlık sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise şüphe ve korkularınızı alt etmeyi başarmayı seçtiğiniz ilişkinizde AŞK yeniden canlanabilir. Şimdi kendinize güvenmeli seçimlerinizi var sayımlar ile değil gerçekler ile yaparak ilerlemelisiniz.

Güneş yükselen yada Ay burcu YENGEÇ olanlar: Bu hafta yılın Güneş tutulması Türkiye saati ile 08:13 te 26 Aralık 2019 günü karşıt burcunuz Oğlak ta gerçekleşecek. Sabırlı olmalı geçmiş meseleleri gündeminize getirmeden olayların akışına ayak uydurmalısınız her konuda sınanacağınız olaylar tezahür edebilir. Eski alışkanlıklar ilişkiler ve bağımlıklıklarınızdan kurtulabilmek için enerjinizi pozitif olarak aktive etmeniz önem taşımakta aksi halde pişmanlıklar halkalarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

Güneş yükselen yada Ay burcu ASLAN olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Aşkın gücü disiplinli çalışmalarınızın vazgeçmemiş olmanın mükafatını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Adalet şans sağlık sizlerden yana. Özel yaşamınız ile ilgili alacağınız kararlardan ailenizden görebilir büyük memnuniyet sağlayacak olan hayırlı durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile Güvenilir kaynaklardan ek finansal faydalar alabilirsiniz. Tüm genel gereklilikleri yerine getirmenize imkan tanıyan güçlü enerjiler ile ruh ve beden sağlığınızın şifa bulacağı etkiler ile karşı karşıyasınız şimdi.

Güneş yükselen yada Ay burcu BAŞAK olanlar: 26 Aralık 2019 Türkiye saati ile 08:13 te yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Başkalarının hayatları işleri hakkında kararlar verdiyseniz beklenmedik baş ağrıtıcı durumlar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Ayrıca tutulma etkisi ile kendinizi gergin hissederek iş ve özel yaşamınızda baksın tavırlar sergileme eğiliminiz yükseleyeceğinden geçmiş sorunlarınız daha şiddetli şekilde zorlayabilir ve telafisi güç durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzun vadeli kararlar almak için sakinleşmeli bencilce yaklaşımlardan uzak kalmak için gayret göstermelisiniz.

Güneş yükselen yada Ay burcu TERAZİ olanlar : 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile sakladığınız ve sizden saklanan gerçekler gün yüzüne çıkabilir ve bunun getirisi gerginlikler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz kontrollü olmalı dengeleri korumak adına fevri yaklaşımlar içinde olmamaya özenli olmalısınız. Sakin tutumunuz sayesinde iş hayatınızda finansal sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda da kaybetmeyi göze alamayacağınız kararlar almamaya dikkat edin. Son pişmanlık fayda vermeyebilir.

Güneş yükselen yada Ay burcu AKREP olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Geçmiş alacakların ödenmesi ya da miras yolu ile kazanımlar elde etmeniz mümkün. Özel yaşamınızda ise başkalarının etkisi altında kalmamaya dikkat etmeli kaybetmeden sevginin değerini size gösterene aynı şekilde bilerek vermelisiniz. İş hayatınızda ise iş kazalarına karşı tutulma enerjisi dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri fiziksel ve maddi zararlar görmemek için tedbirli davranmanızda fayda var.

Güneş yükselen yada Ay burcu YAY olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjisi büyük değişimleri etkili kılmaya başlayacak sizler için iş hayatınızda önemli bir değişiklik belki sektör değiştirme bile yaşayabilirsiniz. Korkularınızın kısıtlamalarından uzaklaşmalı yeniliklere açık davranmalısınız. Tutulma etkisi ile özel hayatınızda arkadaşlığınız aşka dönüşebilir hızlı adımlar ile evlilik ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Güneş yükselen yada Ay burcu OĞLAK olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşecek. Şimdi sağlık bereket ve aşk enerjisi hayatlarınızı taçlandırmak için fark ettiğiniz sürece aydınlatacak sizleri. 2007 Yılından bu yana yaptığınız iyi yada kötü şeylerin karşılığını alıp yüzleşmeler ile ağırlıklarınızdan yanılgılarınızdan kurtulup hayatınızı yapılandırabileceğiniz bu özel etkileri iyi değelendirin. Kararlarınızı başkalarını mutlu etmek için değil hayatınızı yenilemek için almaya özen gösterin.

Güneş yükselen yada Ay burcu KOVA olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Geçmişte yapılan yatırımlardan finansal kazançlar elde edebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile, Uzun süredir düşündüğünüz satın almaları gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin hassas olduğu konularda inatlaşmalardan uzak durun aksi halde ilişkinizde zorlanacağınız krizlere neden olabilir üzen ve üzülen taraf olabilirsiniz. Dostluklarınızın pekişeceği dargınlıklardan sonra gelen uyum ve daha güvenilir enerjilerin sizden yana olduğu bu günleri iyi değerlendirin.

Güneş yükselen yada Ay burcu BALIK olanlar: 26 Aralık 2019 yılın son Güneş tutulması Oğlak burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile bir çok Balık burcu iş ve eğitim hayatlarında hedeflerine ulaşabilir. Kararlılığınız ve çalışkanlığınız size saygınlık kazandıracak. Özel yaşamınızda ise 3ncü şahıslardan kaynaklı sorunlar ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Gizliliğe önem vermeli sorunlarınızı çözmek için sakin pozitif yaklaşımın önemini kavrayarak hareket etmelisiniz.

Yorum Yap