Magazin

Özge Ulusoy Yeni Reklam Filminde Selfie’lere Doyamadı!

Özge Ulusoy Yeni Reklam Filminde Selfie’lere Doyamadı

Weltew Home’un iki senedir reklam yüzü olan güzel model ve Özge Ulusoy, markanın 2021 -2022 sonbahar – kış sezonuna ait yeni koleksiyonlarının tanıtıldığı reklam filmi için bir daha kamera karşısına geçti.

Bir ev içerisinde çekilen reklam filminde, Özge Ulusoy’u 7 kostümle günlük hayattan detayların paylaşıldığı karelerde izliyoruz. Başlangıçta, Weltew Home yemek odası takımıyla birlikte Özge Ulusoy’u, verdiği yemek davetini ziyafete dönüştürmek isteyen, mükemmeli arayan ve detaylara özen gösteren bir karakter olarak görüyoruz. Turuncu beyaz puantiyeli elbisesiyle göz kamaştıran güzel model, sonraki karelerde yine şık ve kombinleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

Selfie’lere doyamadı!

Bir sonraki karede ise Weltew Home’lu yatak odasında hazırlanan, aynalara bakmayı seven, selfie’lere doyamayan ve güzelliğinden ödün vermeyen bir Özge Ulusoy karşılaşıyoruz.  Sportmen kişiliği ile evde vakit geçirmekten de hoşlanan güzel oyuncu,  filmin devamında ise keyfine düşkün evindeki konforu hiçbir şeye değişmeyen bir profil çiziyor…

Özge Ulusoy’un tüm zarafetiyle yer aldığı reklam filmi, “Tarzınızı farkınızı yansıtan mobilyalar Weltew’de, hepsi onda Weltew Home’da” sloganıyla sonlanıyor.

Yorum Yap