Dizi

Müge Ulusoy Kapı Dizisi ile Anlaştı!

Müge Ulusoy Kapı Dizisi ile Anlaştı

Müge Ulusoy, TRT Digital kanalı -Tabii- için oyunculuğa ara verdiği yerden devam etme kararı verdi. Kapı dizisi için “evet” dedi.

Adından sıkça ettirecek dizilerden biri olan  “Kapı ” dizisinin kadrosunda Müge Ulusoy da yer alacak. Yıllardır gündemden düşmeyen “Kurtlar Vadisi” gibi pek çok reytingi yüksek dizi ve filmerinde oyunculuğla başarılara imza atan usta Müge Ulusoy, sezonda yayınlanacak Cinegenna’nn yapımcılığını üstlendiği dizide önemli başrol karakterlerinden birini canlandırarak ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor.  Nihat Özcan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi de Müge Ulusoy başrollerini paylaştığı Perihan Savaş, Burak Hakkı  ve  Müfit Kayacan, Dilek Türker, Jessica May,Dost Elver, Hasan Denizyaran gibi  oyuncuların yanı sıra,  sekiz yaşında oğlu ve iş adamı kocasından şiddet gören cemiyet hayatının asil, eğitimli ve güzel annesi  Sevgi  rolüne hayat verecek.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu  “Bu süreçte çok senaryo okudum ve severek canlandıracağım bir rol için bugüne kadar hiç acele etmeden seçme lüksümü kullandım. Okuduğum anda evet dediğim Sevgi karekterine hayat vermenin heyecanını yaşıyorum.. Artık özlediğim setlerde mesleğimi icra etmeye devam edeceğim, heyecanım çok büyük” dedi.

Trt Digital platform Tabii ‘ de yayınlanacak “Kapı ” dizisinin çekimleri devam ediyor. Eylül ayında ekrana gelmesi planlanıyor.

Yorum Yap