Magazin

Magazinci Funda Erkoç Altın Yıldız ile Ödüllendi

“Yılın Altın Yıldızları” ödül töreni geçtiğimiz akşam Sancak Palas Davet Salonunda gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. Magazinci Funda Erkoç Altın Yıldız ile ödüllendi!

“Yılın Altın Yıldızları” ödül töreni geçtiğimiz akşam Sancak Palas Davet Salonunda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Magazinci Funda Erkoç ile ödüllendi!

İstanbul Mavi Medya Melih Çapın organizasyonu tarafından “Yılın Altın Yıldızları” ödül töreni geçtiğimiz akşam Sancak Palas Davet Salonunda Gökay Kalaycıoğlu Sema Aydemir’in sunumu ile gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.
İş sanat medya dünyasından pek çok ismin ödül aldığı gecede usta magazin gazetecisi Funda Erkoç “Yılın en iyi magazin gazetecisi” ödülünü alarak oldu.


Ödül gecesinde aralarında Yılmaz Morgül, Ferah Zeydan, Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Önder Açıkbaş,Selahattin Taşdöğen, Gülbin Tosun, Afrikalı Ali, Şahin Kendirci, Sermiyan Midyat, Tanju Çolak, Esra Sönmezer, Çiğdem Tunç, Begüm Polat, Orhan Aydın, Gökçe Kırgız, Eflatun’un olduğu çok ünlü isim ödüllendirildi.

Yorum Yap