Sinema

Kendi Yolumda Filminin Çekimleri Başladı

Gökhan Özoğuz’un Rol Aldığı ”Kendi Yolumda” Filminin Çekimleri Başladı.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, başrolünde Gökhan Özoğuz’un yer aldığı ‘Kendi Yolumda’ çekimleri 2 hafta önce Adana’da başladı. Film setinden ilk kareler yayınlandı.

Değişik hikayesi dikkat çeken filmde Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali’nin dinlettiği şarkıyı beğenir işin peşini bırakmamasını söyler. Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan sorudan etkilenir arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedram türündeki filmin devamını, Gökhan’ın Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü; eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu rüyasından izleriz. Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya.

Filmde Gökhan Özoğuz’a Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp Hakan Özoğuz’un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

6 Mart’ta vizyona girecek filmin 5 hafta sürecek çekimleri Aralık ayının sonuna kadar Adana’da devam edecek.

Yorum Yap