Magazin

Kadir Doğulu Samimi Açıklamalarda Bulundu!

Kadir Doğulu Samimi Açıklamalarda Bulundu

Oyuncu . Jülide Ateş’in 40 isimli programına konuk olan Doğulu’nun açıklamaları çok konuşulacak!

 

JÜLİDE ATEŞ SORDU: HANDE YENER

Jülide Ateş, Kadir Doğulu’ya bir dönem aşk yaşadığı, hatta magazin dünyasında tanınmasına neden olan kişiyi, yani Hande Yener’i sordu. Ateş: “Hayatın Hande Yener sayesinde mi değişti? Neydi rolü?” dedi. İşte Kadir Doğulu’nun yanıtı:

İBRETLİK ZAMAN GEÇİRDİM!

“Bir anlamda… Halkın beni tanıması, halkı tanımam, ün, şöhret kavramlarının ne demek olduğunu anlamam ve bunlarla yapmam gerekenleri idraka getirmem gereken bir dönem olduğunu sonradan anladım. O dönemler farkında değildim. Çünkü duygusal, romantik bir yapım var. Aşk kavramı içimde doğduğu zaman içimde hiçbir çizgi çekmem. Yaş, kişi, makam ya da statü hiçbir anlamda beni etkilemez. Ve o dönemimi safça, içimden gelene baki yaşadım; hiçbir pişmanlığım ya da hiçbir üzüntüm yok. Harika bir dönem ve harika bir ibretlik zaman geçirdim! Oranın kazanımlarıyla ne yapmam gerektiğini çok iyi öğrendim.

HANDE YENER’DEN ÖZÜR DİLEDİ Mİ?

Jülide Ateş, Kadir Doğulu’la abisi Kemal Doğulu’nun “Kadir Hande’den özür dilemeli” cümlesini de  hatırlattı. Böylece 40’ta eski defterler de açılmış oldu.  Hande Yener’le ayrıldıkları dönemde Hande Yener’in Sinan Akçıl’la kaçamak yaptığı için ayrıldıklarını Kadir Doğulu’nun söylediği dedikoduları çıkmıştı. Jülide Ateş, bu konuyu hatırlatarak Kadir Doğulu’yla “Hande Yener’den özür diledin mi?” sorusunu yöneltti.

BÖYLE BİR CÜMLE KURMADIM, KİMSEDEN DE ÖZÜR DİLEMEDİM!

 “O dönemlerde çok toydum, gençtim. Çevremdeki insanlara kendimi anlatabileceğim eşrafım yoktu. Aile konusunda tüm coğrafya çok hassas, ne böyle bir cümle kurdum, ne de arayıp kimseden özür diledim. Yaşadıklarım için kimseden özür dilemek istemem, çünkü en saf, en güzel halimle yaşadım. Ne kötüleyecek, ne arkasından kötü bir şeye sebep olabilecek bir hareketim ya da cümlem olmadı. Hatta saf kalabilmesi için bu dünyaya ait ne varsa vazgeçebildim o dönemde. Benim olgunlaşmama en büyük çimentoyu atan harika bir ilişki oldu. Ben bugün neysem o dönemde ve çocukluğumda yaşadığım hiçbir şeyi değiştirmek istemezdim. Harika bir olgunluk getirdi bana.”

KADİR DOĞULU’NUN HAKİKİ AŞKI: NESLİHAN ATAGÜL

Kadir Doğulu, Jülide Ateş’in sunduğu 40 programında Neslihan Atagül’le tanışmalarını şöyle anlattı: “Dizi öncesi Neslihan’la tanıştırılmak üzere yapım şirketine getirildik. Ben daha öncesinde “Kimdir bu Neslihan Atagül” diyerek açıp Google’dan baktım. Aldığı ödülleri gördüm, güzel yüzünü gördüm, oyunculuğunu kısa kısa izledim ‘ne kadar güzel başarılı bir oyuncuymuş’ dedim. Ama duygusal  hiçbir şey yok ve gerçekten bir hissiyat yok.

Yapım şirketinden içeri girdim, arka tarafta bahçe var, ince bir koridordan geçtim. Orada bir hanımefendi; yaprakların arasından bana bakan bir çift göz  gördüm ve dedim ki ‘bu kim?’ Ben sanıyorum ki içimden söyledim, yapımcı ‘partnerin’ dedi. Öyle başladı bizim hikayemiz…”

NESLİHAN’IN MESTİYİM!

Jülide Ateş’in “Kadir Doğulu aşk sarhoşu mu?” sorusuna ise Doğulu:

“Sığınılası ve teşekkür edilesi bir şekilde evet! Mestiyim! Sarhoşluk biraz bilinçsizmiş gibi geliyor, hoş evet serim, hoş ama bilinçliyim. Her şeyi bilinçli ve makul yapma gayretindeyim, plan yok. Bana gelenle davranıyor olsam buradan Iğdır’a, oradan Edirne’ye kadar yürürüm! Ama bir şekilde hayatın gerçekleri var, ayaklarım yere basmak zorunda. Evet aşkın mestiyim ve o hakiki aşkla tanıştığım için, her an bu dünyada ve öbür alem varsa eşime hayranlıkla ve aşkla bakacağım” yanıtını verdi.

BURAK’LA BİZ DOST, ARKADAŞ OLAMAYIZ!

Jülide Ateş, Kadir Doğulu’ya magazin gündemini sadece 1-2 hafta değil, aylarca meşgul eden soruyu da sordu!

O dönem Neslihan Atagül’ile dizi çeken Burak Özçivit’in Fahriye Evcen ile evlendiği gece Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu düğünde yoktu.

Kadir Doğulu, Fahriye & Burak Özçivit’in düğün sorusunu tüm içtenliğiyle yanıtladı: “Davet edilmedik. Biz de davet etmedik. Sevenlerimiz çok önemli, bazen ekrandaki insanları kendi annesinden babasından daha çok seviyor; bu göz yaşartıcı bir yücelik. Bizi dost olarak yakıştırıyorlar, sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz hiçbir şeyimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak’la ben Küçük Sırlar’da çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye’nin en güzel adamlarından bir tanesi. Şahane vasıfları da var ama meşrebimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız. Bir araya geldiğimizde azami saygı gösteriyoruz, kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Ama biz dost olmadık, olamadık. Çünkü biz başka meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor. Düğünümüzün çok önemli bir an olacağını biliyorduk Neslihan da ben de, istedik ki iyi günümüzde kötü günümüzde beraber olabileceğimiz insanları çağıralım. Ben her sette bir araya geldiğim insanları sayacak olsam, hedeflediğim kişi sayısını kat be kat artıyor” dedi.

kadir doğulu jülide ateş

Yorum Yap