Astroloji

Haftanın Gökyüzü Enerjileri Venüs Ve Ketu

Geçişi ülkemiz açısından şubat sonuna kadar manevi uyanışı harekete geçirirken ekonomik konularda zorlu enerjileri geri ödemeler ile ilgili zorlukları da etkili kılacak enerjileri barındırmakta.

Geçişi ülkemiz açısından şubat sonuna kadar manevi uyanışı harekete geçirirken ekonomik konularda zorlu enerjileri geri ödemeler ile ilgili zorlukları etkili kılacak enerjileri barındırmakta.

Özellikle finansal konularda yanlış kişilerin yönlendirmeleri maddi zararları alacakların tehsil edilmemesine bağlı iflas ve zorlukları tetikleyici olabilir. Sanal para birimleri ile ilgili ülkemizde ve dünya genelinde yaşanacak değişimler RİSK almamak için uyarıcı. Ümitsizliğe teslim olmamak için kontrollü olmalı var şartlarımızı iyileştirmek için yollar arayıp güvenden yoksun riskli iş ve yatırımlardan uzak durmalıyız.

Hafta boyunca hem kişisel hem toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjileri beraberinde getiriyor bizlere.

Küresel olarak, Para piyasaları, Sıvılar, Silahlar, Politikacılar, hükümetler, Havadan ve toprakatan kaynaklı doğa olayları özellikle tarım tarımcılık ile ilgilikonular ve bankacılık sektöründe değişimler ön plana çıkabilir. alanlarda, özellikle yıl sonuna doğru yaklaştıkça, büyük değişimleri tetikleyecek enerjiler hakim gökyüzünde.

Hafta boyunca Depresif tavırlar melankoli kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendirmek için çabalamalı. En ufak bir aksama ya da zorlukta pes etmeden ruhen psikolojik olarak ta güçlü olmak adına çabalamalyız.

DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR

İlkesi ile hareket edenlerin yenileneceği derece güçlü etkiler konusu. Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de barındırmakta. Bu enerji ile her türlü güvenlik fikrini yeniden tanımlamamıza yardımcı olabilir. Her birimiz için hayatımızın, önümüzdeki 7 yıl boyunca önem kazanacak olan küçük devrimler ve zihniyet değişikliklerinden geçeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi. Venüs enerjisi ilişkilerimizde Duygusal bir bakış açısıyla hatalarımızla yüzleşmemize katkıda bulunur ÖN yargılardan uzaklaşmalı Bakmaya değil GÖRME ye gönüllü olmalıyız. Yıkmak değil YAPMAK Yapılanmak olmalı amaçlarımız.

Hafta boyunca bizi doğruya yönlendiren kişileri fark edip söylenenleri dikkate alırsak yanlış mutsuzluk ve başarısızlık ile beslenen ruhların etkisi altında kalmadan pozitif düşünmeyi öğrenirsek; Yardım projelerin içinde yer alırsak kaybettiğimiz yolumuzu yeniden bulup düştüğümüz yerden daha güçlü şekilde ayağa kalkmayı başarabiliriz. Romantizm, duyarlılık a Can verecek enerjiler hafta boyunca hayatımızda yer alacak ki bu kıştan sonra hayata geri dönüşün ilk belirtilerini getiriyor aslında bizler için. Özellikle inandığı işleri yapanlar, başkalarının hoşnutsuz olmasına karşı gelmesine rağmen bu transit geçişler altında korunacak haksızlıkların altında kalmadan başarı ışığının altında parlayacaksınız.

İletişim söz konusu olduğunda bazı sorunlar yaşanabilir her birimiz için tartışmalar bitmez, ancak gerçek bir sonuca varılmaz. Diyalog ve müzakereler karışıklığa neden olsun istemiyorsak bizden farklı düşünenlere saygı duymalı tartışmalardan uzak kalmalıyız. Ayrıca buhafta, sözleşmeler imzalama veya söz verdiğimiz konularda dikkatli olmamız önem taşımakta. Unuttuğumuz manevi yönlerle yeniden bağlantı kurarak ruhumuzu dinlendirip yorgunluklardan kurtulup bilinçaltımızı arındırmayı başarabiliriz.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ
Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Yorum Yap