Gündem

Ece Üner’in Kim Kardashian’a Verdiği Tepki Çok Konuşulacak!

Ece Üner'in Kim Kardashian'a Verdiği Tepki Çok Konuşulacak

Kim Kardashian’ın ermeni propagandası yapması ile ilgili,  Show Tv haber spikeri Ece Üner’in Kardashian’a verdiği tepki çok konuşulacak!

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner’in gündemdeki konular hakkında yaptığı yorumlara bir yenisi eklendi.

Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki savaş hali sonrası Kim Kardashian’ın yapmış olduğu çıkışa Ece Üner’de tarihi bir kapak yaptı.

Ece Üner: “Kim Kardashian’ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de, bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” dedi.

Ermeni asıllı reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından tepki çeken paylaşımlarda bulundu.

Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia ederek “Karabağ’ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz” dedi.

“TÜRKİYE UYARILMALI”

Kardashian ayrıca, “Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı” ifadesini kullandı.

Ermenistan’ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu savunan Kardashian, Azerbaycan’ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini de söyledi.

“Bakü’ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan’a ABD askeri yardım durmalı” diyen Kardashian, Türkiye’nin Bakü’ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını da talep etmişti.

Yorum Yap