Dizi

Çukur Dizisinden Ayrılan Oyunculara Yenileri Eklendi!

çukur dizisinden ayrılan oyunculara yenileri eklendi

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’a her bölüm sonrası başka bir oyuncu veda ediyor. Bu hafta da giden oyunculara yenileri eklendi.

4.sezonu ile devam eden Çukur’da sevilen karakterler birer birer ayrılmaya devam ediyor. Daha önceki sezonlarda Sena rolünü oynayan Dilan Çiçek Deniz, İdris Koçavalı karakterini oynayan Ercan Keser diziye veda etmişti. Geçtiğimiz sezon ise Kemal karakterini başarı ile canlandıran Uğur Yıldıran ayrılmıştı diziden.

Bu sezonda da dizinin sevilen oyuncularından gidenler oldu. Azer rolü ile sevilen Cihangir  Ceyhan ve Koçovalı kardeşlerden Selim’i canlandıran Öner Erkan diziden ayrıldı. Olga rolü ile Suna Yıldızoğlu, Arık rolü ile Barış Arduç , Fadik rolü ile Nur Sürer’de giden isimler arasındaydı.

Son bölümlerde Seren rolü ile İrem Sak Süreyya Erdenet’i oynayan Filiz Taçbaş, Ogeday Erdenet’i canlandıran Baki Davrak, Nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı Çukur dizisinden ayrıldı. Son bölümde ise Cengiz Erdenet rolünü üstlenen Mustafa Avkıran Çukur’a veda etti.

4.sezonda Emmi karekterini canlandıran Kadir Çermik ve Cumali karakterini canlandıran Necip Memili’nin de diziden ayrılacağı söylentileri  var.

Yorum Yap