TV Program

27 Hayvanla Yaşıyor!

27 Hayvanla Yaşıyor

Ceyda Düvenci, NTV’de yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde sinema ve dizi oyuncusu Aydan Şener’i konuk etti. Aydan Şener, evinde tam 27 hayvanla yaşadığını söyledi.

Ceyda Düvenci, NTV’ yayınlanan Sohbetler’inde sinema ve dizi oyuncusu Aydan Şener’i konuk etti. Aydan Şener, evinde tam 27 hayvanla yaşadığını söyledi.

Ceyda Düvenci ve Aydan Şener, konu oyunculuğa geldiği zaman, kadın oyuncuların yaşadığı sıkıntıyı dile getirdiler. Düvenci: “Genelde belli yaştan sonra hep birinin ablası ya annesi oluyorsunuz. 4 yaşındayım ya birinin ablası ya birinin annesi diyorlar. Rol ne diyorum, falanın annesi, tamam da ne? Ne anlatıyorum rolde? O şey yapacak sen destek olacaksın. O rol oyuncu olarak beni hiç heyecanlandırmıyor. Benim 4 senedir dizide olmamamın nedeni bu. Birinin ablası ya da annesi olmak istemiyorum!” dedi.

Aydan Şener ise “Aynı durumdayım. yaşında geldin mi, hatta biraz daha öne çektiler, sadece anne rolleri! Onun annesi bunun annesi. Tamam oynayayım ama bu kadınının hikiyesi olsun, geçmişi olsun. Anne işte. Bir oyuncu için hiç hoş değil. Kadın oyuncuların yaşadığı sorun bu. Onun için reddettiğim çok rol var”

Yorum Yap